LEE FISH

Lee fishŠviežiausia ir aukščiausios kokybės žuvis – tiesiai iš N. Zelandijos, Maldyvų ir Šri Lankos!

Kiekvieną savaitę suteiksime Jums malonumą ir galimybę pasimėgauti tiesiai iš Maldyvų atskraidinta SUPER SASHIMI klasės, šviežio Gelsvauodegio tuno nugarinės dalies išpjova, Durklažuvės išpjova atvykusia iš Šri Lankos ir egzotiškomis žuvų rūšimis iš Naujosios Zelandijos apylinkių.

LEE FISH yra, geriausių pasaulyje restoranų ir parduotuvių tarpe, pripažintas lyderis ir aukščiausios kokybės šviežios žuvies, bei jūros gėrybių tiekėjas!

zuvis 1 psl1956 metais įkurta įmonė LEE FISH didžiausią dėmesį skiria žuvies kokybei, šviežumui ir jūros išteklių išsaugojimui ateities kartoms. Kiekviena žuvis sugauta rankomis su lynais ir kabliukais, bei iš karto „užmigdoma“ Japonišku „Iki-Jime“ metodu. Tai sustabdo pieno rūgšties susidarymą – padeda išsaugoti ypatingą žuvies šviežumą, aukščiausią kokybę bei unikalų skonį. „Iki-Jime“ pagalba žuvis švelniai patenka į prailgintą rigor mortis būseną, kurios dėka pratęsiamas šviežumo laikas. Tai reiškia, kad žuvis klientą pasiekia preciziškoje „ką tik sugauta“ būsenoje.

Aukščiausios kokybės šviežia žuvis „iš kito pasaulio krašto“ kiekvieną trečiadienį ŠIAURĖS JŪRA parduotuves pasiekia per 48 valandas nuo sugavimo laiko!

zuvis 2 pslNorėdami, klientams iš viso pasaulio, pasiūlyti aukščiausios klasės produktą – LEE FISH savininkai kelia griežtus reikalavimus transporto kompanijoms ir investuoja į operatyviai veikiančią pristatymo grandinę, kurią itin ištobulino per 15, artimo bendradarbiavimo su logistikos bendrove, metų. Visi įmonės partneriai supranta, kaip svarbu šviežią produkciją pristatyti laiku ir nepriekaištingoje kondicijoje.

„Friend of The Sea“ tai nevyriausybinė ir ne pelno siekianti sertifikavimo organizacija, kurios užduotis – jūros išteklių apsauga (NGO).

Vandenynai yra didžiausias pasaulyje baltymų tiekėjas ir pagrindinis maisto šaltinis daugiau kaip 2,5 milijardų žmonių.tuno boutique2

Vandenynai sudaro 97% Žemės vandens ir absorbuoja apie 30% žmogaus sukelto anglies dioksido. Vienintelis būdas ir toliau naudotis jūrų ištekliais – juos gerbti bei rūpintis.

LEE FISH vandenynų išteklių apsauga ir atsakinga žvejyba visad buvo prioritetas. Žvejyba rankomis – lynų ir kabliukų pagalba, bei tik tų žuvų rūšių, kurios nėra laikomos nykstančiomis, įmonei pelnė tarptautinį sertifikuotą pripažinimą „Friend of The Sea“.friend of the sea

Pagrindiniai „Friend of The Sea“ reikalavimai:

  • Nežvejoti pernelyg išeikvotose žvejybos zonose pagal FAO, „Regional Fishery Bodies“ ir „National Marine Authorities“.
  • Nedaryti jokio poveikio jūros dugnui.
  • Atrankinis žvejybos būdas (ne daugiau kaip 8 % produkcijos).
  • Negaudyti nykstančių žuvų rūšių – įtrauktų į IUCN Raudonąjį sąrašą.
  • Laikytis teisinių reikalavimų (TACs, no IUU, no FOC, mesh size, min size, MPA, ir kt.).
  • Energijos balanso ir metinio degalų naudojimo efektyvumo didinimas.
  • Atsakingas atliekų tvarkymas.
  • Socialinė atskaitomybė.

Daugiau informacijos: www.leefish.com ir www.friendofthesea.org